Regulamin Sklepu

Regulamin sklepu internetowego
www.gympro.pl

POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Właścicielem sklepu internetowego GymPro, działającego pod adresem www.gympro.pl określanego poniżej jako „Sprzedawca” jest GYMPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Franciszka Klimczaka, nr 17, lok. 107, miejsc. Warszawa, kod 02-797, poczta
Warszawa, kraj Polska.  NIP 9512505311, REGON 386714832,
2. Sklep GymPro prowadzi działalność handlową w zakresie sprzedaży sprzętu sportowego oraz pośredniczy w produkcji części asortymentu znajdującego się w ofercie. Adres do korespondencji: GYMPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Franciszka Klimczaka nr 17 lok 107 Warszawa 02-0797 e-mail: biuro@gympro.pl
tel. 531 990 030 GYMPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Konto bankowe Sprzedawcy: 73 1140 2004 0000 3102 8029 2528 SWIFT: BREXPLPWMBK
Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
OFERTA
1. Wszystkie ceny produktów umieszczonych na stronie www.gympro.pl są cenami jednostkowymi brutto i nie uwzględniają kosztów dostawy zakupionego towaru.
2. W przypadku niestandardowych zamówień lub zamówień hurtowych, ceny produktów mogą być ustalane indywidualnie do każdego zamówienia.
3. Złożenie zamówienia poprzez sklep internetowy www.gympro.pl jest równoznaczne z zawarciem umowy sprzedaży pomiędzy Gympro sp z.o.o, a klientem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego – ustawy z dnia 23.04.1964r. (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93)`

4. Asortyment prezentowany w sklepie internetowym GymPro nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny, zachęcający do składania ofert przez osoby korzystające z serwisu, na warunkach określonych w niniejszym regulaminie.
ZAMÓWIENIA I WYSYŁKA
1. Zamówienia w sklepie GymPro można realizować poprzez:○ stronę internetową www.gympro.pl
2. W celu złożenia zamówienia i dokonania zakupu w sklepie Gympro należy dokonać rejestracji konta w serwisie www.gympro.pl oraz zapoznać się się i zaakceptować regulamin sklepu.
3. Możliwe jest również złożenie zamówienia i dokonanie zakupu bez rejestracji konta. W tym celu należy wypełnić poprawnie formularz dokonując zakupu jako gość oraz zapoznać się z regulaminem sklepu i go zaakceptować.
4. Dokonywanie zakupów w sklepie internetowym GymPro poprzez stronę internetową www.gympro.pll możliwe jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Realizacja zamówień odbywa się w dni robocze, w godzinach 8:00 – 16:00. Zamówienia złożone po godzinie 11:00 danego dnia, będą wysyłane najwcześniej w następny dzień roboczy.
5. Składając zamówienie i dokonując zakupu towarów oferowanych w sklepie GymPro, przyjmuje się, że określone zostały następujące warunki zawarcia umowy: przedmiot zamówienia, cena jednostkowa oraz łączna zamówionych przedmiotów, zawierająca podatek VAT, forma płatności, forma i i koszt dostawy, przybliżony termin dostawy, termin zapłaty, dane kontaktowe i adresowe osoby zamawiającej oraz zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu przez zamawiającego.
6. Zamówienie należy opłacić przelewem zaadresowanym na konto bankowe sprzedawcy, nadając tytuł przelewu odpowiedni do danego zamówienia.
7. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie zamówionego towaru w przypadku błędnie podanych danych adresowych i/lub kontaktowych przez osobę zamawiającą.
8. Każde zamówienie realizowane jest niezwłocznie po jego złożeniu, a nadanie wysyłki następuje maksymalnie w czasie 48 godzin od momentu złożenia zamówienia, we wszystkie dni robocze.
9. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu dostawy maksymalnie do 14 dni roboczych, informując o tym drogą mailową lub telefoniczną osobę zamawiającą.
10. W wyjątkowych sytuacjach, takich jak jednoczesne zamówienie ostatniej sztuki danego produktu przez dwie osoby bądź brak danego produktu na magazynie, sprzedawca zastrzega sobie prawo do zawieszenia danego zamówienia i wznowienia jego realizacji po uzupełnieniu braków magazynowych danego produktu.
11. W przypadku zawieszenia zamówienia, sprzedawca zobowiązany jest poinformować niezwłocznie o tym fakcie zamawiającego, a zamawiający ma prawo do odstąpienia od umowy bez żadnych konsekwencji.
12. Sklep GymPro wysyła zamówiony towar za pośrednictwem firm kurierskich, posługując się następującymi stałymi stawkami za wysyłkę:
○ Towary w przedziale wagowym od 0kg do 50kg wysyłamy w cenie 30 złotych brutto.
○ Każde zamówienie powyżej 50kg, liczymy jako kolejną paczkę.
○ Zamówienia o bardzo dużej wadze firmy kurierskie muszą przewozić na palecie, w związku z czym koszt takiej dostawy może wynieść 120 – 150 PLN, w zależności od dostępnego przewoźnika który podejmie się dostawy.

13. Sklep GymPro w przypadku zamówień na łączną wagę powyżej 50kg (zamówienia hurtowe, paletowe itd.) nie oferuje usługi wniesienia zakupionego sprzętu. Firma kurierska pośrednicząca w dostawie zamówionych towarów oferuje tylko dowiezienie zakupionych produktów pod wskazany adres.
14. GymPro nie odpowiada za uszkodzenia powstałe w wyniku transportu. Kupujący zobowiązany jest sprawdzić dostarczone produkty w obecności kuriera i w razie widocznych uszkodzeń wypełnić odpowiedni dokument.
15. W sytuacji, gdy kupujący będzie chciał otrzymać fakturę VAT na działalność, zobowiązany jest do podania pełnej nazwy firmy i numeru NIP w trakcie składania zamówienia.
ZWROTY I WYMIANY
1. Zgodnie z art. 27 Ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta, konsument który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.
2. Konsument, który decyduje się odstąpić od umowy zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym fakcie sprzedawcę drogą elektroniczną, wysyłając wypełniony formularz odstąpienia od umowy lub za pośrednictwem pisma wysłanego pocztą na adres korespondencyjny podany w regulaminie.
3. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy aby konsument w czasie określonym w ustawie o prawach konsumenta poinformował sprzedawcę o podjętej decyzji odstąpienia od umowy.
4. W przypadku odstąpienia od umowy, konsument zobowiązany jest odesłać zakupiony towar w stanie nienaruszonym, odpowiednio zabezpieczony, umieszczony w oryginalnym opakowaniu dostarczonym od sprzedawcy.
5. Sprzedawca zobowiązuje się do dostarczenia klientom zamówionych towarów bez wad.
6. W przypadku wyrażenia chęci zareklamowania towaru, sprzedawca zobowiązany jest ustosunkować się do decyzji klienta w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia złożenia przez
klienta oświadczenia o reklamacji.
7. Klient ma prawo poinformować o zamiarze reklamacji zakupionego produktu drogą mailową, telefoniczną lub wysyłając stosowny list na adres korespondencyjny podany w regulaminie sklepu.
8. Koszt transportu i wymiany towaru z tytułu reklamacji pokrywa sprzedawca.
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Korzystanie z witryny www.gympro.pl jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu.
2. Szczegółowe informacje na temat Polityki Prywatności i Polityki Plików Cookies, znajdują się na odpowiedniej podstronie, do której dostać się można klikając na odnośnik na stopce strony.
3. Administrator sklepu GymPro zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie i zobowiązuje się do poinformowania o nich klientów, chyba że zmiany te nie są istotne.