Lista produktów marki Schwinn

Marka Schwinn powstała w Stanach Zjednoczonych już w roku 1895! Specjalizuje się w produkcji rowerów treningowych różnego typu: pionowych, poziomych, spiningowych, a nawet powietrznych, gdzie zastosowany został opatentowany system Airdyne. Jego zaletą jest nieograniczona ilość oporów, ponieważ wraz ze wzrostem intensywności treningu rośnie opór, jaki generuje urządzenie. W asortymencie marki znajduje się wiele modeli, które zdobyły uznanie nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dodatkowym atutem jej produktów poza technologią, jest wyposażenie produktów w nowoczesne komputery, co daje możliwość śledzenia danych biometrycznych i statystyk w czasie rzeczywistym.

Jest 6 produktów.

Sortuj:
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
 • 6 399,00 zł

  BIEŻNIA ELEKTRYCZNA 510T

  Bieżnia elektryczna Schwinn 510T to propozycja bieżni z oferty marki Schwinn. Jest sprzętem chętnie wybieranym przez klientów, dzięki silnikowi o mocy ciągłej 2.6 CHP, 16 zróżnicowanym programom treningowym, regulacji nachylenia bieżni w zakresie 0-10%, a także przystępnej cenie. 510T jest odpowiednim wyborem dla każdego, kto poszukuje sprawdzonej, dobrej jakości bieżni do użytku domowego. 

 • 7 499,00 zł

  ORBITREK PROGRAMOWANY 570E

  Orbitrek Programowany Schwinn 570E to propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej firmy Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek posiada między innymi 29 zróżnicowanych programów treningowych, aż 25 poziomów oporu magnetycznego, 10 stopniową elektroniczną regulację nachylenia oraz elegancki i stylowy wygląd.

 • 7 299,00 zł

  ROWER POWIETRZNY AIRDYNE AD8

  Rower powietrzny amerykańskiej marki Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Produkt ten posiada opatentowany system napędu powietrznego z nieograniczoną liczbą oporów - im bardziej intensywnie trenujesz, tym większy opór generowany jest przez sprzęt.

 • 3 499,00 zł

  ROWER POWIETRZNY SCHWINN AD2i

  Rower Powietrzny Schwinn Airdyne AD2 to rower powietrzny amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Produkt ten posiada opatentowany system napędu powietrznego z nieograniczoną liczbą oporów - czym bardziej intensywnie trenujesz, tym większy opór generowany jest przez sprzęt.

 • 4 999,00 zł

  ROWER POWIETRZNY SCHWINN AD6i

  Rower powietrzny do ćwiczeń w domowej siłowni marki SCHWINN.

 • 2 499,00 zł

  ROWER PROGRAMOWANY 510U

  Rower Programowany Schwinn 510U to rower pionowy amerykańskiej firmy Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA.

  Dzięki 13 zróżnicowanym programom treningowym i 16 poziomom oporu magnetycznego rower zadowoli zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych użytkowników.